SV Zbraslav u Brna 3.9.2017 (144/133)

Judge
-Peter Simmons / UK - male
- Rachel Spencer / UK – female

Psi tř. štěňat/ d. baby class  (5/5)

 

 

 

 

VP 1, BEST BABY

YANKEE BISCUIT BOHEMIA ALKÉ

5.4.2017

 

Yes I´m Ringgo Gasko Prim x Querencia Mia Bohemia Alké

 

 

Chov.: Grygarová A.

maj.: Grygarová A.

 

 

VP 2

VINTAGE AT REAL PEARL

 

3.4.2017

 

Kiddy at Real Pearl x Only You at Real Pearl

 

 

Chov.: Korósz-Papp J.

maj.: Haslingelenner N.

 

 

VP 3

ING FOXY FOX

 

3.5.2017

 

Trucharm My Brillantino Tale x Yoshi Foxy Fox

 

 

Chov.: Půlpánová H.

maj.: Janků J.

 

 

VP 4

HEART – BREAKER Z ČERNOBÍLÝCH

 

7.3.2017

 

Trucharm My Brillantino Tale x Orchid´s Blossom z Černobílých

 

 

Chov.: Švarcová M.

maj.: Koĺveková I.

 

 

VP

BACARDI GRANIA ALEGRE

 

7.4.2017

 

Jeffija of Marrans Home x Coffee Free Redfest

 

 

Chov.: Macháček Z.

maj.: Moravec V.

 

 

Psi tř. dorostu/ d. puppy class  (2/2)

 

 

 

 

VP 1

KALEIDOSCOPE BE MY MASTERPIECE

 

16.1.2017

 

Littlethorn Triton x Kaleidoscope A Bittersweet Symphony

 

Chov.: Brunner J.

maj.: Brunner J.

 

 

P 2

BON TEMPS NEJAKNYT EMPIRE

22.1.2017

 

Littlethorn Triton x My Dream from Black Chevers

 

 

Chov.: Hanzlíková K.

maj.: Hanzlíková K.

 

 

Psi tř. mladých/ d. junior class  (11/11)

 

 

 

 

Ex 1, CAJC, BOJ

AKEEM KISS OF PANDA

 

1.6.2016

 

Ready Steady Go Gasko Prim x Jennifer Lopez Tender Flash

 

Chov.: Folvarčíková R.

maj.: Levá V.

 

 

Ex 2

BOND OF TRUST LEGEMOND

6.6.2016

 

Heawenly Rebel Jeffija x White and Black Gasko Prim

 

 

Chov.: Babová K.

maj.: Veiglová P.

 

 

 

Ex 3

BEAUTIFUL STRANGER GASKO PRIM

14.8.2016

 

Allymoon Olimpo x Arrodare Moody Blue

 

 

Chov.: Svobodová L.

maj.: Svobodová L.

 

 

Ex 4

GELLE CHILLI FITMIN

9.10.2016

 

Tehya show Met he World x Brilliance Baileys Fitmin

 

 

Chov.: Štěpánek Z.

maj.: Hodovský R.

 

 

Ex

ELIJAH HILARY BEBERON

1.5.2016

 

Flower of Old Hill Keaton x Hattie Hannah Zagato

 

 

Chov.: Strasserovi j. + A.

maj.: Hájeková N.

 

 

 

Ex

GALLARDO FITMIN

9.10.2016

 

Tehya show Met he World x Brilliance Baileys Fitmin

 

 

Chov.: Štěpánek Z.

maj.: Dibaq a.s.

 

 

Ex

INUKAMI ANNE´S DREAM

16.8.2016

 

Eskymo Welzl Anne´s Dream x Annie Anne ´s Dream

 

 

Chov.: Švejková A.

Štefánková Z.

 

 

Ex

KINAWAY OLYMPIC

 

7.9.2016

 

Quinora Secret Agent x Kinaway Memories

 

 

Chov.: Kinton K.

maj.: Morávková I.

 

 

 

Ex

UNLIMITED JUMPER BOHEMIA ALKÉ

 

15.3.2016

 

Timothy Foxy Fox x My Jackie Bohemia Alké

 

Chov.: Grygarová A.

maj.: Švástová L.

 

 

VG

FLERED FOXY FOX

10.9.2016

 

Breaking Wawes By the Lake x Yuppie Foxy Fox

 

 

Chov.: Půlpánová H.

maj.: Černochová K.

 

 

 

VG

FONDUE FOXY FOX

10.9.2016

 

Breaking Wawes By the Lake x Yuppie Foxy Fox

 

 

Chov.: Půlpánová H.

maj.: Hlavatá H.

 

 

Psi tř. střední/ d. intermediate class  (4/4)

 

 

 

 

Ex 1, CAC

ATTACK TO YOUR HEART CARCASSONNE TOLUGO

30.9.2015

 

Heronwood Jazz´s Red Song x Arwen Black Carwera

 

 

Chov.: Gogolová L.

maj.: Babová K.

 

 

Ex 2, res. CAC

BOMBASTIC BARNEY Z ČERNOBÍLÝCH

27.1.2016

 

Xavier Foxy Fox x Snowflake z Černobílých

 

Chov.: Švarcová M.

maj.: Kolečková R.

 

 

Ex 3

NUTTI DEABEI

 

18.9.2015

 

X Factor dei Matiblue x Holka Deabei

 

Chov.: Štýbrová B.

maj.: Hávová K.

 

 

 

Ex 4

JOKER OF BUNGEE - BORDERS

 

22.1.2016

 

Joe of Baw x Gee Bungee-Borders

 

 

Chov.: Gleis K.

maj.: Jetmarová L.

 

 

 

Psi tř. otevřená/ d.  open class (13/13)

 

 

 

 

Ex 1, CAC, VSV, BOS

ALEGO THE BEAU LEGEMOND

 

25.8.2015

 

Genesis Brainiac Borders x White and Black Gasko Prim

 

 

Chov.: Babová K.

Maj.: Vojtíšková I.

 

 

Ex 2, res. CAC

TWINKLE DRAKE Z ČERNOBÍLÝCH

 

8.8.2013

 

Borderline Country Justinstyle x Jingle Bell z Černobílých

 

Chov.: Švarcová M.

maj.: Brodová J.

 

 

 

Ex 3

MR. MAYKEE DAJAVERA

11.11.2012

 

Diamond of Whitecastle Casper x Amy Dajavera

 

 

Chov.: Rájová D.

maj.: Štulíková K.

 

 

 

Ex 4

ROOCKIE STALK BOHEMIA ALKÉ

15.5.2014

 

John Lennon TEnnant x Fire Red Fly z Černobílých

 

 

Chov.: Grygarová A.

maj.: Košťálová R.

 

 

 

Ex

BEE GEES THIWAHE

7.7.2014

 

Shot od Love Coleen x Coffe Princess z Jasmínových hor

 

 

Chov.:Žílová L.

maj.: Šlesingerová E.

 

 

Ex

BLACK JACK DESTINY LOVE

10.8.2015

 

Timothy Foxy Fox x Kaesi Gold Bohemia Alké

 

 

Chov.: Kučerová L.

maj.: Kučerová L.

 

 

Ex

BORN TO BE WILD HARDY ORIGIN

25.10.2014

 

Be Yess of Wendaja x Keep Faith Hardy Horde

 

 

Chov.: Šimková V.

maj.: Skalová M.

 

 

Ex

CHESS HILARY ZAGATO

 

16.8.2015

 

Clairvoyant Open Gate x Simply Clever and Quick Avarka

 

 

Chov.: Holovičová S.

maj.: Hájeková N.

 

 

Ex

KEVIN KENNY ZAGATO

16.8.2015

 

We Are Together Gasko Prim x Hexe Nexee Zagato

 

 

Chov.: Holovičová S.

maj.: Fábry M.

 

 

 

Ex

KIT KAT LUSIKA

3.5.2015

 

Clairvoyant Open Gate x Jasmine Flower Tennant

 

 

Chov.: Balogová S.

maj.: Adlerová H.

 

 

 

Ex

SAY ON BOHEMIA ALKÉ

9.3.2015

 

John Lennon Tennant x My Jackie Bohemia Alké

 

 

Chov.: Grygarová A.

maj.: Novák I.

 

 

VG

BRADLEY CARWERA

30.1.2014

 

Timothy Foxy Fox x Bailey od Dupíků

 

 

Chov.: Navrátilová Z.

maj.: Matochová V.

 

 

VG

ULTRASPEEDY FOXY FOX

5.11.2010

 

Borderline country Justinstyle x Lorelyane Foxy Fox

 

 

Chov.: Půlpánová H.

maj.: Parolková M.

 

 

Psi tř. pracovní/ d. working class  (6/5)

 

 

 

 

Ex 1, CAC

JUMP FOR YOU JEFFIJA

20.5.2015

 

Locheil Reddy to Rock x UniqueHot Chilli from Borders Paradise

 

 

Chov.: Novotná P.

maj.: Novotná P.

 

 

 

Ex 2, res. CAC

QUICKSTEP DANCER Z ČERNOBÍLÝCH

1.12.2011

 

Simaro Chase the Star x Jingle Bell z Černobílých

 

 

Chov.: Švarcová M.

maj.: Kudrová J.

 

 

 

Ex 3

ALCHEMIST´S AMULET NICA BOHEMCA

28.2.2013

 

Detania Victory x Astute Witch Bohemia Patrix

 

 

Chov.: Panznerová M.

maj.: Žaža V.

 

 

 

Ex 4

QUICKSILVER BOHEMIA PATRIX

20.4.204

 

Wendevick Keepsake x Genta Slezský Hrádek

 

 

Chov.: Doškářová P.

maj.: Stašková V.

 

 

Ex

AGENT SPOCK DIZZY SHARK

 

17.4.2014

 

Quickstep Dancer z Černobílých x Desire Work Bohemia Patrix

 

 

Chov.: Boučková Š.

maj.: Zelyczová R.

 

 

 

ABSENCE

GET IN THE RING OF DASHING DAWN

18.6.2014

 

Jumpingriver x Catch the Wind of Dashing Dawn

 

 

Chov.: Dezsö T.

maj.: Vajcová Š.

 

 

Psi tř. vítězů/ d. winner class  (7/7)

 

 

 

 

Ex 1, CAC

READY STEADY GASKO PRIM

9.5.2010

 

Flair Kiwi Kobi at Lochburn x From Border hOme Elegant Black

 

Chov.: Svobodová L.

maj.: Klímová S.

 

 

Ex 2, res. CAC

GLAMDRING´S GLOW OF BORDERTREOWE

25.5.2015

 

Bordermania All Hell Breaks Loose x Charming Witch of Bordertreowe

 

Chov.: Vlascic A.

maj.: Babová K.

 

 

 

Ex 3

SPORTINGFIELDS SUNRISE AVENUE VON DER BOELER HEIDE

18.6.2014

 

Sportigfields Keepsake x Sportingfields Royal Ruby

 

 

Chov.: Butt D.

maj.: Labrenz C.

 

 

 

Ex 4

BORDERLINE COUNTRY RAVEL

3.12.2011

 

Borderbay Secret Love x Demssin Yellow Rose

 

 

Chov.: Poschacher H.

maj.: Janků J.

 

 

 

VG

AMERICAN DEXTER MORGAN OF REAL SHEPHERDS

3.6.2014

 

Sportingfield´s North Star x Safari at Real Pearl

 

 

Chov.: Friedl M.

maj.: Šmolíková T.

 

 

VG

HEAVENLY REBEL JEFFIJA

3.8.2014

 

Borderline Country Leonardo x Merrindy my Summer Charm

 

 

Chov.: Novotná P.

maj.: Novotná P.

 

 

 

Ex

NEW DIVINE RHYTHM THAT´S THE ONE

27.4.2014

 

Caleykiz i Got Rhythm X Eyes of the World Gzenta

 

 

Chov.: Timmermans C.

maj.: Švarcová M.

 

 

Psi tř. veteránů/ d. veteran class  (4/4)

 

 

 

Ex 1

BORDERLINE COUNTRY JUSTINSTYLE

 

12.11.2008

 

Caught In Time Waveney x Borderline Country Eytacy

 

Chov.: Poschacher H.

maj.: Janků J.

 

 

 

Ex 2

ARRY GANDEN MONGE

 

20.11.2007

 

Lithe Bohemia ALké  x Accra Moonvillage

 

 

Chov.: Kouklíková J.

maj.: Chrenščová Z.

 

 

Ex 3

ARTUSCH OD APPALOOSEK

1.6.2009

 

Crazy Brown Gasko Prim x Arushka Plume Hardy horde

 

 

Chov.: Pohl O.

maj.: Balogová S.

 

 

 

Ex 4

ANDY GANDEN MONGE

20.11.2007

 

Lithe Bohemia ALké  x Accra Moonvillage

 

 

Chov.: Kouklíková J.

maj.: Chrenščová Z.

 

 

 

Ex

FLECK FOR FUN LUSIKA

 

17.1.2009

 

Detania Victory x Bonniie Lusika

 

Chov.: Balogová S.

maj.: Taubnerová A.

 

 

 

Psi tř. čestná/ d.  honour class (5/3)

 

 

 

 

Ex 1

WEDGEWOOD´S DARK LORD

 

21.11.2014

 

Sportingfield´s Trojan Troy x Wedgewood´s Sparkling Gem

 

 

Chov.: DeGidio D.

maj.: Pincová K.

 

 

Ex 2

TIMOTHY FOXY FOX

7.3.2010

 

Kerybrent NZ Midnite Solo x Simaro Angela Lansbury

 

 

Chov.: Půlpánová H.

maj.: Matochová V.

 

 

 

VG 3

HELIOS LUSIKA

9.4.2010

 

Detania Travelling Jasper x Bonnie Lusika

 

 

Chov.: Balogová S.

maj.: Zelyczová R.

 

 

 

ABSENCE

WENDEVICK KEEPSAKE

19.2.2011

 

Jasomine Showi Ozskite x Bwendevick Heartland

 

 

Chov.: Driessens M.L.

maj.: Vajcová Š.

 

 

ABSENCE

CLERMONT-FERRAND DAJAVERA

25.10.2008

 

Fire on Ice of Maranns Home x Amy Dajavera

 

 

Chov.: Rájová D.

maj.: Morávková I.

 

 

 

Feny tř.  štěňat/ f. baby class (9/8)

 

 

 

 

VP 1

HEAVEN-SENT Z ČERNOBÍLÝCH

7.3.2017

 

Trucharm My Brillantino Tale x Orchid´s Blossom z Černobílých

 

 

Chov.: Švarcová M.

maj.: Koĺveková I.

 

 

VP 2

IVEE FOXY FOX

3.5.2017

 

Trucharm My Brillantino Tale x Yoshi Foxy Fox

 

 

Chov.: Půlpánová H.

maj.: Půlpánová H.

 

 

 

VP 3

YO-YO BOHEMIA ALKÉ

5.4.2017

 

Yes I´m Ringgo Gasko Prim x Querencia Mia Bohemia Alké

 

 

Chov.: Grygarová A.

maj.: Grygarová A.

 

 

VP 4

RAINBOW FAIRY TENNANT

 

2.4.2017

 

Clermond-Ferrand Dajavera x Highland Rose Tennant

 

 

Chov.: Vajcová Š.

maj.: Gregorová M.

 

 

 

VP

HARRIET FOXY FOX

 

2.5.2017

 

Norton Foxy Fox x Xsara Foxy Fox

 

 

Chov.: Půlpánová H.

maj.: Hořčicová D.

 

 

VP

HISTORY FOXY FOX

 

2.5.2017

 

Norton Foxy Fox x Xsara Foxy Fox

 

 

Chov.: Půlpánová H.

maj.: Hořčicová D.

 

 

VP

LAILAPA LUSIKA

 

26.4.2017

 

American Dexter Morgan at Real Shephers x Jasmine Flower Tennant

 

 

Chov.: Balogová S.

maj.: Balogová S. + Němečková A.

 

 

VP

LORRAIN LUSIKA

26.4.2017

 

American Dexter Morgan at Real Shephers x Jasmine Flower Tennant

 

 

Chov.: Balogová S.

maj.: Bražina L.

 

 

ABSENCE

LUSSI LUSIKA

26.4.2017

 

American Dexter Morgan at Real Shephers x Jasmine Flower Tennant

 

 

Chov.: Balogová S.

maj.: Nejedlý J.

 

 

Feny tř.  dorostu/ f. puppy class (7/7)

 

 

 

 

VP 1, BEST PUPPY

JUST LIKE HEAVEN VON DER BOELER-HEIDE

16.12.2016

 

Borderton the Sandman x Dance a Jig Kiona von der Boeler-Heide

 

 

Chov.: Labrenz C.

maj.: Haslinglehner N.

 

 

 

VP 2

NIOMI AMMY DARLEY ARABIAN

27.1.2017

 

Kimmy Darley Arabian x Jamgiana Jenny Hafkins

 

 

Chov.: Cápalová V.

maj.: Kolegar P.

 

 

VP 3

HELLISH STORM FITMIN

 

16.12.2016

 

Cleverline Ben Affleck x Calypso Gwern Fitmin

 

 

Chov.: Štěpánek Z.

maj.: Dibaq a.s.

 

 

 

VP 4

DAISY MORAVIA MEGANNET

10.1.2017

 

Ascot Ryan Schay County x Allison Moravia Megannet

 

 

Chov.: Kramertová H.

maj.: Juříková P.

 

 

VP

BOA ESPERANCA NEJAKNYT EMPIRE

 

22.1.2017

 

Littlethorn Triton x My Dream from Black Chevers

 

 

Chov.: Hanzlíková K.

maj.: Hanzlíková K.

 

 

 

VP

GOEBORA FOY FOX

 

15.2.2017

 

Alderaan Verry Tricky x Sunny Blue Foxy Fox

 

 

Chov.: Půlpánová H.

maj.: Černochová K.

 

 

 

P

AKORA LUCKY BERRIE

 

19.2.2017

 

Anthony Stony Smart Destiny x Beruschka Asbrete

 

 

Chov.: Košťálová L.

maj.: Beran T.

 

 

Feny tř. mladých/ f. junior class (13/13)

 

 

 

 

Ex 1, CAJC, BOJ

FEEL FREE OD CIDLINY

 

20.10.2016

 

Bordermania All Hell Breaks Loose x Querty Gasko Prim

 

 

Chov.: Balajková P.

maj.: Balajková P.

 

 

 

Ex 2

VICTRESS FOR BOHEMIA ALKÉ

 

16.8.2016

 

Timothy Foxy Fox x Querencia Mia Bohemia Alké

 

 

Chov.: Grygarová A.

maj.: Grygarová A.

 

 

 

Ex 3

GRIOTTE GRACE FITMIN

 

9.10.2016

 

Tehya show Met he World x Brilliance Baileys Fitmin

 

 

Chov.: Štěpánek Z.

maj.: Dibaq a.s.

 

 

VG 4

BASILEIA WERA LEGEMOND

 

6.6.2016

 

Heavenly Rebel Jeffija x White and Black Gasko Prim

 

 

Chov.: Babová K.

maj.: Babová K.

 

 

 

VG

A PRETTY CHUCKO QUICK DASH

 

23.7.2017

 

Xandro von den Buschchaoten x Blossom Locyka Fitmin

 

 

Chov.: Vaníčková A.

maj.: Švestková J.

 

 

 

VG

BEATRIS WITHOUT BORDERS

 

16.8.2016

 

Fleck for Fun Lusika x Alia Vita z Údolí květin

 

 

Chov.: Taubnerová A.

maj.: Skuček P.

 

 

VG

BLANCHE WITHOUT BORDERS

16.8.2016

 

Fleck for Fun Lusika x Alia Vita z Údolí květin

 

 

Chov.: Taubnerová A.

maj.: Pakostová V.

 

 

VG

DONNA OF DRAGON´S DREAM

 

27.4.2016

 

Lucky for You Eve´s Unique Dark Moments x Lucky for You Hollywood

 

 

Chov.: Kocsis M.

maj.: Nováková H.

 

 

 

VG

FROZEN IN TIME Z ČERNOBÍLÝCH

24.7.2016

 

Eyes of the World Nothing Else Matters x Jingle Bell z Černobílých

 

 

Chov.: Švarcová M.

maj.: Švarcová M.

 

 

VG

FLOWER OF OLD HILL RIA

 

3.7.2016

 

Brownstone at Mystic Pearl x Flower of Old Hill Jade

 

 

Chov.: Kökényesi H.

maj.: Balogová S.

 

 

 

VG

TYGA TENDER FLASH

 

9.10.2016

 

Heavenly Rebel Jeffija x Chess Records Tender Flash

 

 

Chov.: Dědičová K.

maj.: Krátká J.

 

 

VG

WHY NOT BOHEMIA ALKÉ

 

3.9.2016

 

Cooper Blue Bohemia Alké x Prime Geisha Bohemia Alké

 

 

Chov.: Grygarová A.

maj.: Hanáková V.

 

 

 

G

CELESTE BÁNOV BELLS

 

16.5.2016

 

Borderline Country Leonardo x Bianka Bánov Bells

 

 

Chov.: Mahdalová B.

maj.: Mahdalová A.

 

 

Feny mezitřída/ f. intermediate class  (11/11)

 

 

 

 

Ex 1, CAC

JUST CALL YOUMINE VON DER BOELER- HEIDE

19.1.2016

 

Borderton the Sandman x Futurbe Charming Dreams of Heaven

 

 

Chov.: Labrenz C.

maj.: Labrenz C.

 

 

Ex 2, res. CAC

FINLANDIA FIXXY FITMIN

 

9.11.2015

 

Frosty Fun Shadoway´s x Zairin May Fitmin

 

 

Chov.: Štěpánek Z.

maj.: Dibaq a.s.

 

 

Ex 3

BE BEE ALDERAAN

3.3.2016

 

Borderline Country Justinstyle x Alderaan HatTrick

 

Chov.: Przeworska I.

maj.: Konieczna A.

 

 

Ex 4

XI-XI DAJAVERA

21.2.2016

 

Acrylic Dog Anne´s Dream x Enola Gay Dajavera

 

 

Chov.: Rájová D.

maj.: Babová K.

 

 

Ex

BUTTERFLY ALDERAAN

 

3.3.2016

 

Borderline Country Justinstyle x Alderaan HatTrick

 

 

Chov.: Przeworska I.

maj.: Zatloukalová A.

 

 

VG

ALMOND JOY OAKLET´S DOGSTORY

 

17.11.2015

 

Borderline Country Ravel x Deep Idea Bohemia PAtrix

 

 

Chov.: Zatloukalová A.

maj.: Janků J.

 

 

VG

BELAYLA TITILAYO

3.10.2015

 

Ky Twillight Templemoyle x Astraia the Guardians of Albion

 

 

Chov.: Šumpichová R.

maj.: Soldánová A.

 

 

VG

DULCE FOXY FOX

2.2.2016

 

Zachary Foxy Fox x Yoshi Foxy Fox

 

 

Chov.: Půlpánová H.

maj.: Půlpánová H.

 

 

VG

FLEUR DE MAI BANATAJ WIND

 

10.12.2015

 

Brave Dexter Banataj Wind x Isabeau Dajavera

 

 

Chov.: Tučímová J.

maj.: Vybíralová Z.

 

 

VG

PRETTY PRINCESS TENNANT

31.6.2016

 

Get in the Ring of Dashing Dawn x Highland Rose Tennant

 

 

Chov.: Vajcová Š,

maj.: Čedík J.

 

 

VG

UNIQUE MANDY BOHEMIA ALKÉ

 

15.3.2016

 

Timothy Foxy Fox x My jackie Bohemia Alké

 

 

Chov.: Grygarová A,

maj.: Grygarová A.

 

 

Feny tř. otevřená/ f. open class (18/15)

 

 

 

 

Ex 1, CAC, VSV

AZURA ORA DAEDRA Z ČERNOBÍLÝCH

 

15.7.2015

 

Ready Stedy Go Gasko Prim x Kia Ora my Princess z Černobílých

 

Chov.: Švarcová M.

maj.: Vaňková L.

 

 

 

Ex 2, res. CAC

BLOSSOM LOCYKA FITMIN

30.12.2012

 

Borderguard Real Prince by Borderdreams x Onie Fitmin

 

 

Chov.: Štěpánek Z.

maj.: Vaníčková A.

 

 

 

Ex 3

KISS FORM AROSE OF GREEN BORDERLINE

21.4.2014

 

Jumpingriver x Littlethorn Amica for Greenborder

 

 

Chov.: Ertl E.

maj.: Dibaq a.s.

 

 

 

Ex 4

QUIET RIOT Z ČERNOBÍLÝCH

1.12.2011

 

Simaro Chasse the Star x Jingle Bell z Černobílých

 

 

Chov.: Švarcová M.

maj.: Brodová J.

 

 

 

Ex

A COPY OF JESS LEGEMOND

 

25.8.2015

 

Genesis Brainiac Borders x White and Black Gasko Prim

 

 

Chov.: Babová K.

Maj.: Babová K.

 

 

 

Ex

AMBER OF AULD HEPL

 

2.1.2015

 

Bordermania Can´t Pretend x Astra von Ruine Vanstorff

 

 

Chov.: Hammerschmid M.

maj.: Hammaerschmid M.

 

 

 

Ex

COOCKIE BORDERHASTE

 

26.3.2015

 

Detania Victory x Aimee Plush Berry

 

 

Chov.: Fuksová I.

maj.: Indráková L.

 

 

 

Ex

ORIENT ORNAMENT TENNANT

17.8.2015

 

Cool N Funky of Michéles Garden x Highland Rose Tennant

 

 

Chov.: Vajcová Š.

maj.: Koppová J.

 

 

 

Ex

ZIRKONIA RAINBOW Z ČERNOBÍLÝCH

 

11.7.2015

 

Timothy Foxy Fox x Over the Rainbow – IZ z Černobílých

 

 

Chov.: Švarcová M.

maj.: Pomikálková E.

 

 

 

VG

ADVENTURE OF LEGEMOND

 

25.8.2015

 

Genesis Brainiac Borders x White and Black Gasko Prim

 

 

Chov.: Babová K.

Maj.: Grygarová A.

 

 

 

VG

CECIL CHUDIWA

 

24.12.2015

 

Marco Rubínové srdce x Ambra od Borovského vršku

 

 

Chov.: Kubátová D.

maj.: Koptová I.

 

 

 

VG

FANTAGHIRO FITMIN

 

9.11.2015

 

Frosty Fun Shadoway´s x Zairin May Fitmin

 

 

Chov.: Štěpánek Z.

maj.: Dibaq a.s..

 

 

 

VG

SUNNY BLUE FOXY FOX

 

9.12.2009

 

Diplomat z Bengasu x Kitty Foxy Fox

 

 

Chov.: Půlpánová H.

maj.: Černochová K.

 

 

 

G

KAESI GOLD BOHEMIA ALKÉ

 

16.5.2011

 

Gentleman of Tennant x Crina black Bohemia Alké

 

 

Chov.: Grygarová A.

maj.: Kučerová L.

 

 

 

G

FLOWER OF OLD HILL NILE

 

7.4.2014

 

Timothy Foxy Fox x Flower of Old Hill Gesa

 

 

Chov.: Kokényesi H.

maj.: Haupt P.

 

 

 

ABSENCE

OUR SWEET DREAM TENNANT

 

17.8.2015

 

Cool N Funky of Michéles Garden x Highland Rose Tennant

 

 

Chov.: Vajcová Š.

maj.: Vajcová Š.

 

 

 

ABSENCE

ARISE KISS OF PANDA

 

1.6.2016

 

Ready Steady Go Gasko Prim x Jennifer Lopez Tender Flash

 

 

Chov.: Folvarčíková R.

maj.: Andrýsek M.

 

 

 

ABSENCE

XI-XAO RUNER Z ČERNOBÍLÝCH

 

4.3.2015

 

Borderline Country Leonardo x Prchid´s Blossom z Černobílých

 

 

Chov.: Švarcová M.

maj.: Koĺveková I.

 

 

 

Feny tř. pracovní/ f. working class (10/10)

 

 

 

 

Ex 1, CAC

FAIRYTALE JOY OF MINE VON DER BOELER - HEIDE

12.8.2014

 

The Sandman Borderton x Charming Dreams of Heaven Futurbe

 

Chov.: Labrenz C. & V.

maj.: Andree J.

 

 

 

Ex 2, res. CAC

ICE STAR Z BENGASU

21.5.2011

 

Geri Foxy Fox x AbigeilBengasu

 

 

Chov.: Vostrá V.

maj.: Tvrdá V.

 

 

Ex 3

OVER THE RAINBOW – IZ Z ČERNOBÍLÝCH

1.6.2011

 

Flower of Old hill Grog x Etual Enigma z Černobílých

 

 

Chov.: Švarcová M.

maj.: Švarcová M.

 

 

Ex 4

CREAMY NIMZI ROYAL FELLOW

9.11.2014

 

Diego Tender Flash x BascoffeLantíkova

 

 

Chov.: Hrochová A.

maj.: Smigová D.

 

 

 

Ex

ETA CARINEA ANNE´S DREAM

 

7.9.2014

 

John Lennon Tennant x Grin Tini Silver Breeze

 

 

Chov.: Švejková A.

maj.: Polášek R.

 

 

 

VG

BRAINIAC BORDERS LADYBUG

 

3.3.2016

 

Extraordinary at Brainiac Border x Yonder Oaks Chiara Queen

 

 

Chov.: Tunde Deák

maj.: Novotná P.

 

 

 

VG

YUPPIE FOXY FOX

7.10.2012

 

Simaro Chase the Star x Karrie Foxy Fox

 

 

Chov.: Půlpánová H.

maj.: Černochová K.

 

 

 

G

ALIA VITA Z ÚDOLÍ KVĚTIN

 

5.11.2012

 

Brave Clyde x Gunpowder Zorra Hardy Horde

 

 

Chov.: Mazánková D.

maj.: Taubnerová A.

 

 

 

ABSENCE

GRETTY GRAIN HAFKINS

 

9.7.2009

 

Fire and Ice of Cleverland x Ravel Bohemia alké

 

 

Chov.: Čížková P.

maj.: Čížková P.

 

 

 

ABSENCE

BOMB BLASTER NICA BOHEMICA

 

22.9.2014

 

Ready Steady Go Gasko Prim x Astute Witch Bohemia Patrix

 

Chov.: Panznerová M.

maj.: Panznerová M.

 

 

 

Feny tř. šampionů/ f. champion class (6/5)

 

 

 

 

Ex 1, CAC

BRILLIANCE BAILEYS FITMIN

30.12.2012

 

Borderguard Real Prince by Borderdreams x Onie Fitmin