KV Zbraslav u Brna 2.9.2017 (153/144)

Judge
- Rachel Spencer / UK – male
-Peter Simmons / UK - female

Psi tř. štěňat/ d. baby class  (5/4)

 

 

 

 

 

VP 1, BEST BABY

HEART – BREAKER Z ČERNOBÍLÝCH

 

7.3.2017

 

Trucharm My brillantino Tale x Orchid´s Blossom z Černobílých

 

 

 

Chov.: Švarcová M.

maj.: Koĺveková I.

 

 

 

VP 2

BACARDI GRANIA ALEGRE

 

7.4.2017

 

Jeffija of Marrans Home x Coffee Free Redfest

 

 

 

Chov.: Macháček Z.

maj.: Moravec V.

 

 

 

VP 3

VINTAGE AT REAL PEARL

 

3.4.2017

 

Kiddy at Real Pearl x Only You at Real Pearl

 

 

 

Chov.: Korósz-Papp J.

maj.: Haslingelenner N.

 

 

 

VP 4

YANKEE BISCUIT BOHEMIA ALKÉ

5.4.2017

 

Yes I´m Ringgo Gasko Prim x Querencia Mia Bohemia Alké

 

 

 

Chov.: Grygarová A.

maj.: Grygarová A.

 

 

 

ABSENCE

ODDIE DARLEY ARABIAN

 

12.4.2017

 

Kinny Darley Arabian x Dixi Iew ś Wonder

 

 

 

Chov.: Cápalová V.

maj.: Pařízková L.

 

 

 

Psi tř. dorostu/ d. puppy class  (3/3)

 

 

 

 

 

VP 1

KALEIDOSCOPE BE MY MASTERPIECE

 

16.1.2017

 

Littlethorn Triton x Kaleidoscope A Bittersweet Symphony

 

 

Chov.: Brunner J.

maj.: Brunner J.

 

 

 

P 2

BEYOND BELIEVE ZIP ZAP

30.1.2017

 

Arkosligeti Darwin x Be Tixy od Dupíků

 

 

 

Chov.: Burdová Z.

maj.: Hansová L.

 

 

 

DISKVALIFIKACE

BON TEMPS NEJAKNYT EMPIRE

22.1.2017

 

Littlethorn Triton x My Dream from Black Chevers

 

 

 

Chov.: Hanzlíková K.

maj.: Hanzlíková K.

 

 

 

Psi tř. mladých/ d. junior class  (13/12)

 

 

 

 

 

VG 1

AKEEM KISS OF PANDA

 

1.6.2016

 

Ready Steady Go Gasko Prim x Jennifer Lopez Tender Flash

 

 

Chov.: Folvarčíková R.

maj.: Levá V.

 

 

 

VG 2

GALLARDO FITMIN

9.10.2016

 

Tehya show Met he World x Brilliance Baileys Fitmin

 

 

 

Chov.: Štěpánek Z.

maj.: Dibaq a.s.

 

 

 

 

VG 3

BEAUTIFUL STRANGER GASKO PRIM

14.8.2016

 

Allymoon Olimpo x Arrodare Moody Blue

 

 

 

Chov.: Svobodová L.

maj.: Svobodová L.

 

 

 

VG 4

UNLIMITED JUMPER BOHEMIA ALKÉ

15.3.2016

 

Timothy Foxy Fox x My Jackie Bohemia Alké

 

 

 

Chov.: Grygarová A.

maj.: Švástová L.

 

 

 

VG

INUKAMI ANNE´S DREAM

 

16.8.2016

 

Eskymo Welzl Anne´s Dream x Annie Anne ´s Dream

 

 

 

Chov.: Švejková A.

Štefánková Z.

 

 

 

 

VG

NATHANEL DEVON EXE

 

5.4.2016

 

John Lennon Tender Flash x Gees-vry Wonderful Golden Girl Slava des Rives du Lagon Bleu

 

 

Chov.: Vancová J.

maj.: Kosánová L.

 

 

 

VG

KINAWAY OLYMPIC

7.9.2016

 

Quinora Secret Agent x Kinaway Memories

 

 

 

Chov.: Kinton K.

maj.: Morávková I.

 

 

 

 

G

BLENDED REBEL LEGEMOND

6.6.2016

 

Heavenly Rebel Jeffija x White and Black Gasko Prim

 

 

 

Chov.: Babová K.

maj.: Veiglová P.

 

 

 

G

FLERED FOXY FOX

10.9.2016

 

Breaking Wawes By the Lake x Yuppie Foxy Fox

 

 

 

Chov.: Půlpánová H.

maj.: Černochová K.

 

 

 

G

FONDUE FOXY FOX

 

10.9.2016

 

Breaking Wawes By the Lake x Yuppie Foxy Fox

 

 

 

Chov.: Půlpánová H.

maj.: Hlavatá H.

 

 

 

 

G

GELLE CHILLI FITMIN

 

9.10.2016

 

Tehya show Met he World x Brilliance Baileys Fitmin

 

 

Chov.: Štěpánek Z.

maj.: Hodovský R.

 

 

 

G

MASSEY MAISON HAFKINS

8.9.2016

 

Xavier Foxy Fox x Ginger Geree Hafkins

 

 

 

Chov.: Čížková P.

maj.: Staňková K.

 

 

 

 

ABSENCE

ELIJAH HILARY BEBERON

1.5.2016

 

Flower of Old Hill Keaton x Hattie Hannah zagato

 

 

 

Chov.: Strasserovi j. + A.

maj.: Hájeková N.

 

 

 

Psi tř. střední/ d. intermediate class  (4/4)

 

 

 

 

 

VG 1

ATTACK TO YOUR HEART CARCASSONNE TOLUGO

30.9.2015

 

Heronwood Jazz´s Red Song x Arwen Black Carwera

 

 

 

Chov.: Gogolová L.

maj.: Babová K.

 

 

 

VG 2

BOMBASTIC BARNEY Z ČERNOBÍLÝCH

27.1.2016

 

Xavier Foxy Fox x Snowflake z Černobílých

 

 

Chov.: Švarcová M.

maj.: Kolečková R.

 

 

 

G 3; 4. Best colour male

NUTTI DEABEI

 

18.9.2015

 

X Factor dei Matiblue x Holka Deabei

 

 

Chov.: Štýbrová B.

maj.: Hávová K.

 

 

 

 

G 4

JOKER OF BUNGEE - BORDERS

 

22.1.2016

 

Joe of Baw x Gee Bungee-Borders

 

 

 

Chov.: Gleis K.

maj.: Jetmarová L.

 

 

 

 

Psi tř. otevřená/ d.  open class (14/14)

 

 

 

 

 

Ex 1, CAC

MR. MAYKEE DAJAVERA

 

11.11.2012

 

Diamond of Whitecastle Casper x Amy Dajavera

 

 

 

Chov.: Rájová D.

maj.: Štulíková K.

 

 

 

Ex 2, res. CAC

TWINKLE DRAKE Z ČERNOBÍLÝCH

 

8.8.2013

 

Borderline Country Justinstyle x Jingle Bell z Černobílých

 

 

Chov.: Švarcová M.

maj.: Brodová J.

 

 

 

 

VG 3

BROWN BODY HOLIFIX

17.1.2014

 

Bodie _ Crazy Hola Hopa x Fixy Svěží vítr

 

 

 

Chov.: Holečková P.

maj.: Chládková Z.

 

 

 

 

VG 4, 2. best colour male

ROOCKIE STALK BOHEMIA ALKÉ

15.5.2014

 

John Lennon TEnnant x Fire Red Fly z Černobílých

 

 

 

Chov.: Grygarová A.

maj.: Košťálová R.

 

 

 

 

VG

BLACK PANTHER DESTINY LOVE

10.8.2015

 

Timothy Foxy Fox x Kaesi Gold Bohemia Alké

 

 

 

Chov.: Kučerová L.

maj.: Plačková M.

 

 

 

VG

BRADLEY CARWERA

30.1.2014

 

Timothy Foxy Fox x Bailey od Dupíků

 

 

 

Chov.: Navrátilová Z.

maj.: Matochová V.

 

 

 

VG

KEVIN KENNY ZAGATO

16.8.2015

 

We Are Together Gasko Prim x Hexe Nexee Zagato

 

 

 

Chov.: Holovičová S.

maj.: Fábry M.

 

 

 

VG

SAY ON BOHEMIA ALKÉ

 

9.3.2015

 

John Lennon Tennant x My Jackie Bohemia Alké

 

 

 

Chov.: Grygarová A.

maj.: Novák I.

 

 

 

VG

ULTRASPEEDY FOXY FOX

5.11.2010

 

Borderline country Justinstyle x Lorelyane Foxy Fox

 

 

 

Chov.: Půlpánová H.

maj.: Parolková M.

 

 

 

 

G

BEE GEES THIWAHE

7.7.2014

 

Shot od Love Coleen x Coffe Princess z Jasmínových hor

 

 

 

Chov.:Žílová L.

maj.: Šlesingerová E.

 

 

 

 

G

BLACK JACK DESTINY LOVE

10.8.2015

 

Timothy Foxy Fox x Kaesi Gold Bohemia Alké

 

 

 

Chov.: Kučerová L.

maj.: Kučerová L.

 

 

 

G

BORN TO BE WILD HARDY ORIGIN

 

25.10.2014

 

Be Yess of Wendaja x Keep Faith Hardy Horde

 

 

 

Chov.: Šimková V.

maj.: Skalová M.

 

 

 

 

G

CORAL Z KORDŮ BO-RY

19.2.2016

 

Clairvoyant Open Gate x American Beauty Ivelbero´s Darling

 

 

 

Chov.: Ryšavý B.

maj.: Ryšavá J.

 

 

 

G

KIT KAT LUSIKA

3.5.2015

 

Clairvoyant Open Gate x Jasmine Flower Tennant

 

 

 

Chov.: Balogová S.

maj.: Adlerová H.

 

 

 

Psi tř. pracovní/ d. working class  (6/6)

 

 

 

 

 

Ex 1, CAC, KV, BOS

QUICKSTEP DANCER Z ČERNOBÍLÝCH

1.12.2011

 

Simaro Chase the Star x Jingle Bell z Černobílých

 

 

 

Chov.: Švarcová M.

maj.: Kudrová J.

 

 

 

 

Ex 2, res. CAC;
3. best colour male

JUMP FOR YOU JEFFIJA

20.5.2015

 

Locheil Reddy to Rock x UniqueHot Chilli from Borders Paradise

 

 

 

Chov.: Novotná P.

maj.: Novotná P.

 

 

 

 

Ex 3

QUICKSILVER BOHEMIA PATRIX

20.4.204

 

Wendevick Keepsake x Genta Slezský Hrádek

 

 

 

Chov.: Doškářová P.

maj.: Stašková V.

 

 

 

 

VG 4

ALCHEMIST´S AMULET NICA BOHEMCA

28.2.2013

 

Detania Victory x Astute Witch Bohemia Patrix

 

 

 

Chov.: Panznerová M.

maj.: Žaža V.

 

 

 

VG

AGENT SPOCK DIZZY SHARK

 

17.4.2014

 

Quickstep Dancer z Černobílých x Desire Work Bohemia Patrix

 

 

 

Chov.: Boučková Š.

maj.: Zelyczová R.

 

 

 

 

VG

GET IN THE RING OF DASHING DAWN

18.6.2014

 

Jumpingriver x Catch the Wind of Dashing Dawn

 

 

 

Chov.: Dezsö T.

maj.: Vajcová Š.

 

 

 

Psi tř. vítězů/ d. winner class  (8/8)

 

 

 

 

 

Ex 1, CAC

HEAWENLY REBEL JEFFIJA

3.8.2014

 

Borderline Country Leonardo x Merrindy my Summer Charm

 

 

Chov.: Novotná P.

maj.: Novotná P.

 

 

 

Ex 2, res. CAC

READY STEADY GASKO PRIM

9.5.2010

 

Flair Kiwi Kobi at Lochburn x From Border hOme Elegant Black

 

 

Chov.: Svobodová L.

maj.: Klímová S.

 

 

 

 

Ex 3

AMERICAN DEXTER MORGAN OF REAL SHEPHERDS

3.6.2014

 

Sportingfield´s North Star x Safari at Real Pearl

 

 

 

Chov.: Friedl M.

maj.: Šmolíková T.

 

 

 

 

Ex 4

WENDEVICK KEPPSAKE

19.2.2011

 

Jessomine Showi Ozskite x Bwendevick Heartand

 

 

 

Chov.: Driessens M.L.

maj.: Vajcová Š.

 

 

 

 

Ex

BORDERLINE COUNTRY RAVEL

3.12.2011

 

Borderbay Secret Love x Demssin Yellow Rose

 

 

 

Chov.: Poschacher H.

maj.: Janků J.

 

 

 

 

VG

ARMANI BÁNOV BELLS

30.8.2010

 

Borderline Country Justinstyle  x Mia Foxy Fox

 

 

 

Chov.: Mahdalová B.

maj.: Mahdalová A.

 

 

 

VG

NEW DIVINE RHYTHM THAT´S THE ONE

27.4.2014

 

Caleykiz i Got Rhythm X Eyes of the World Gzenta

 

 

 

Chov.: Timmermans C.

maj.: Švarcová M.

 

 

 

VG

SPORTINGFIELDS SUNRISE AVENUE VON DER BOELER HEIDE

18.6.2014

 

Sportigfields Keepsake x Sportingfields Royal Ruby

 

 

 

Chov.: Butt D.

maj.: Labrenz C.

 

 

 

 

Psi tř. veteránů/ d. veteran class  (4/4)

 

 

 

 

Ex 1; 1. Best colour male

ARRY GANDEN MONGE

 

20.11.2007

 

Lithe Bohemia ALké  x Accra Moonvillage

 

 

Chov.: Kouklíková J.

maj.: Chrenščová Z.

 

 

 

 

Ex 2

BORDERLINE COUNTRY JUSTINSTYLE

 

12.11.2008

 

Caught In Time Waveney x Borderline Country Eytacy

 

 

 

Chov.: Poschacher H.

maj.: Janků J.

 

 

 

VG 3

ARTUSCH OD APPALOOSEK

1.6.2009

 

Crazy Brown Gasko Prim x Arushka Plume Hardy horde

 

 

 

Chov.: Pohl O.

maj.: Balogová S.

 

 

 

 

VG 4

ANDY GANDEN MONGE

20.11.2007

 

Lithe Bohemia ALké  x Accra Moonvillage

 

 

 

Chov.: Kouklíková J.

maj.: Chrenščová Z.

 

 

 

 

Psi tř. čestná/ d.  honour class (5/5)

 

 

 

 

 

Ex 1

GLAMDRING´S GLOW OF BORDERTREOWE

 

25.5.2015

 

Bordermania All Hell Breaks Loose x Charming Witch of Bordertreowe

 

 

 

Chov.: Vlascic A.

maj.: Babová K.

 

 

 

VG 2

CLERMONT-FERRAND DAJAVERA

25.10.2008

 

Fire on Ice of Maranns Home x Amy Dajavera

 

 

 

Chov.: Rájová D.

maj.: Morávková I.

 

 

 

 

VG 3

WEDGEWOOD´S DARK LORD

21.11.2014

 

Sportingfield´s Trojan Troy x Wedgewood´s Sparkling Gem

 

 

 

Chov.: DeGidio D.

maj.: Pincová K.

 

 

 

 

VG

TIMOTHY FOXY FOX

7.3.2010

 

Kerybrent NZ Midnite Solo x Simaro Angela Lansbury

 

 

 

Chov.: Půlpánová H.

maj.: Matochová V.

 

 

 

G

HELIOS LUSIKA

9.4.2010

 

Detania Travelling Jasper x Bonnie Lusika

 

 

 

Chov.: Balogová S.

maj.: Zelyczová R.

 

 

 

 

Feny tř.  štěňat/ f. baby class (13/11)

 

 

 

 

 

VP 1

YO-YO BOHEMIA ALKÉ

5.4.2017

 

Yes I´m Ringgo Gasko Prim x Querencia Mia Bohemia Alké

 

 

 

Chov.: Grygarová A.

maj.: Grygarová A.

 

 

 

VP 2

HEAVEN-SENT Z ČERNOBÍLÝCH

7.3.2017

 

Trucharm My Brillantino Tale x Orchid´s Blossom z Černobílých

 

 

 

Chov.: Švarcová M.

maj.: Koĺveková I.

 

 

 

 

VP 3

LORRAIN LUSIKA

26.4.2017

 

American Dexter Morgan at Real Shephers x Jasmine Flower Tennant

 

 

 

Chov.: Balogová S.

maj.: Bražina L.

 

 

 

VP 4

ASY SPRING JOY OF HYPER PAW

 

19.4.2017

 

Herronwood Jazz´s Red Song x Dedo Seee at Real Pearl

 

 

 

Chov.: Ellany Ipša

maj.: Zbořilová A.

 

 

 

 

VP

BABY AUDREY DREAM AKUMULATOR

 

17.4.2017

 

Black Jack z Lesních sStrání x Zora Akumulator

 

 

 

Chov.: Loučka R.

maj.: Hanusová P.

 

 

 

VP

LAILAPA LUSIKA

 

26.4.2017

 

American Dexter Morgan at Real Shephers x Jasmine Flower Tennant

 

 

 

Chov.: Balogová S.

maj.: Balogová S. + Němečková A.

 

 

 

VP

OUKIE DARLEY ARABIAN

 

12.4.2017

 

Kinny Darley Arabian x Dixi Iew ś Wonder

 

 

 

Chov.: Cápalová V.

maj.: Čevelová J.

 

 

 

 

VP

OUWEE DARLEY ARABIAN

 

12.4.2017

 

Kinny Darley Arabian x Dixi Iew ś Wonder

 

 

 

Chov.: Cápalová V.

maj.: Bílý L.

 

 

 

 

VP

RED ROSE TENNANT

2.4.2017

 

Clermond-Ferrand Dajavera x Highland Rose Tennant

 

 

 

Chov.: Vajcová Š.

maj.: Langer M.

 

 

 

P

HISTORY FOXY FOX

 

2.5.2017

 

Norton Foxy Fox x Xsara Foxy Fox

 

 

 

Chov.: Půlpánová H.

maj.: Hořčicová D.

 

 

 

 

P

NYMERIA NAERYS HAFKINS

15.3.2017

 

Zoran Foxy Fox x Ginger Geere Hafkins

 

 

 

Chov.. Čížková P.

maj.: Čížková P.

 

 

 

 

ABSENCE

LAGIA LUSIKA

26.4.2017

 

American Dexter Morgan at Real Shephers x Jasmine Flower Tennant

 

 

 

Chov.: Balogová S.

maj.: Soprová H..

 

 

 

ABSENCE

LUSSI LUSIKA

26.4.2017

 

American Dexter Morgan at Real Shephers x Jasmine Flower Tennant

 

 

 

Chov.: Balogová S.

maj.: Nejedlý J.

 

 

 

Feny tř.  dorostu/ f. puppy class (8/7)

 

 

 

 

 

VP 1, BEST PUPPY

HELLISH STORM FITMIN

16.12.2016

 

Cleverline Ben Affleck x Calypso Gwern Fitmin

 

 

 

Chov.: Štěpánek Z.

maj.: Dibaq a.s.

 

 

 

 

VP 2

JUST LIKE HEAVEN VON DER BOELER-HEIDE

16.12.2016

 

Borderton the Sandman x Dance a Jig Kiona von der Boeler-Heide

 

 

 

Chov.: Labrenz C.

maj.: Haslinglehner N.

 

 

 

VP 3

GOEBORA FOY FOX

 

15.2.2017

 

Alderaan Verry Tricky x Sunny Blue Foxy Fox

 

 

 

Chov.: Půlpánová H.

maj.: Černochová K.

 

 

 

 

VP 4

NIOMI AMMY DARLEY ARABIAN

27.1.2017

 

Kimmy Darley Arabian x Jamgiana Jenny Hafkins

 

 

 

Chov.: Cápalová V.

maj.: Kolegar P.

 

 

 

VP

AKORA LUCKY BERRIE

 

19.2.2017

 

Anthony Stony Smart Destiny x Beruschka Asbrete

 

 

 

Chov.: Košťálová L.

maj.: Beran T.

 

 

 

 

VP

BOA ESPERANCA NEJAKNYT EMPIRE

 

22.1.2017

 

Littlethorn Triton x My Dream from Black Chevers

 

 

 

Chov.: Hanzlíková K.

maj.: Hanzlíková K.

 

 

 

 

P

BEAM WITH JOY ZIP ZAP

 

30.1.2017

 

Arkosligeti Darwin x Be Tixy od Dupíků

 

 

 

Chov.: Burdová Z.

maj.: Svozilová M.

 

 

 

 

ABSENCE

ALL MY MOMS FANTASY SMILE

 

12.1.2017

 

Xavier Foxy Fox x Honey Kiss Jeffija

 

 

 

Chov.: Stržínek M.

maj.: Krulová Z.

 

 

 

Feny tř. mladých/ f. junior class (14/14)

 

 

 

 

 

Ex 1, CAJC, BOJ

FEEL FREE OD CIDLINY

 

20.10.2016

 

Bordermania All Hell Breaks Loose x Querty Gasko Prim

 

 

 

Chov.: Balajková P.

maj.: Balajková P.

 

 

 

 

Ex 2

GRIOTTE GRACE FITMIN

 

9.10.2016

 

Tehya show Met he World x Brilliance Baileys Fitmin

 

 

 

Chov.: Štěpánek Z.

maj.: Dibaq a.s.

 

 

 

 

Ex 3

BASILEIA WERA LEGEMOND

 

6.6.2016

 

Heavenly Rebel Jeffija x White and Black Gasko Prim

 

 

 

Chov.: Babová K.

maj.: Babová K.

 

 

 

Ex 4

BE BEE ALDERAAN

 

3.3.2016

 

Borderline Country Justinstyle x Alderaan Hat – Trick

 

 

 

Chov.: Przeworska I.

maj.: Konieczna A.

 

 

 

 

Ex

BEATRIS WITHOUT BORDERS

 

16.8.2016

 

Fleck for Fun Lusika x Alia Vita z Údolí květin

 

 

 

Chov.: Taubnerová A.

maj.: Skuček P.

 

 

 

 

Ex

VICTRESS FOR BOHEMIA ALKÉ

 

16.8.2016

 

Timothy Foxy Fox x Querencia Mia Bohemia Alké

 

 

 

Chov.: Grygarová A.

maj.: Grygarová A.

 

 

 

VG

A PRETTY CHUCKO QUICK DASH

23.7.2017

 

Xandro von den Buschchaoten x Blossom Locyka Fitmin

 

 

 

Chov.: Vaníčková A.

maj.: Švestková J.

 

 

 

VG

DONNA OF DRAGON´S DREAM

 

27.4.2016

 

Lucky for You Eve´s UniqueDark Moments x Lucky for You Hollywood

 

 

 

Chov.: Kocsis M.

maj.: Nováková H.

 

 

 

 

VG

FROZEN IN TIME Z ČERNOBÍLÝCH

24.7.2016

 

Eyes of the World Nothing Else Matters x Jingle Bell z Černobílých

 

 

 

Chov.: Švarcová M.

maj.: Švarcová M.

 

 

 

VG

MADE TO MEASURE JEFFIJA

 

4.10.2016

 

Jeffija of Maranns Home x Merrindy my Summer Charm

 

 

 

Chov.: Novotná P.

maj.: Tomešová Š.

 

 

 

 

VG

FLOWER OF OLD HILL RIA

 

3.7.2016

 

Brownstone at Mystic Pearl x Flower of Old Hill Jade

 

 

 

Chov.: Kökényesi H.

maj.: Balogová S.

 

 

 

VG

TYGA TENDER FLASH

 

9.10.2016

 

Heavenly Rebel Jeffija x Chess Records Tender Flash

 

 

 

Chov.: Dědičová K.

maj.: Krátká J.

 

 

 

 

VG; 4.Best colour female

WHY NOT BOHEMIA ALKÉ

 

3.9.2016

 

Cooper Blue Bohemia Alké x Prime Geisha Bohemia Alké

 

 

 

Chov.: Grygarová A.

maj.: Hanáková V.

 

 

 

 

NEPOSOUZENA

CELESTE BÁNOV BELLS

 

16.5.2016

 

Borderline Country Leonardo x Bianka Bánov Bells

 

 

 

Chov.: Mahdalová B.

maj.: Mahdalová A.

 

 

 

Feny mezitřída/ f. intermediate class  (9/8)

 

 

 

 

 

Ex 1, CAC

JUST CALL YOUMINE VON DER BOELER- HEIDE

19.1.2016

 

Borderton the Sandman x Futurbe Charming Dreams of Heaven

 

 

 

Chov.: Labrenz C.

maj.: Labrenz C.

 

 

 

Ex 2, res. CAC

FINLANDIA FIXXY FITMIN

 

9.11.2015

 

Frosty Fun Shadoway´s x Zairin May Fitmin

 

 

 

Chov.: Štěpánek Z.

maj.: Dibaq a.s.

 

 

 

Ex 3

XI-XI DAJAVERA

21.2.2016

 

Acrylic Dog Anne´s Dream x Enola Gay Dajavera

 

 

Chov.: Rájová D.

maj.: Babová K.

 

 

 

Ex 4

BELAYLA TITILAYO

3.10.2015

 

Ky Twillight Templemoyle x Astraia the Guardians of Albion

 

 

 

Chov.: Šumpichová R.

maj.: Soldánová A.

 

 

 

Ex

BUTTERFLY ALDERAAN

 

3.3.2016

 

Borderline Country Justinstyle x Alderaan Hat – Trick

 

 

 

Chov.: Przeworska I.

maj.: Zatloukalová A.

 

 

 

Ex

DULCE FOXY FOX

2.2.2016

 

Zachary Foxy Fox x Yoshi Foxy Fox

 

 

 

Chov.: půlpánová H.

maj.: Půlpánová H.

 

 

 

VG

ALMOND JOY OAKLET´S DOGSTORY

 

17.11.2015

 

Borderline Country Ravel x Deep Idea Bohemia PAtrix

 

 

 

Chov.: Zatloukalová A.

maj.: Janků J.

 

 

 

VG

FLEUR DE MAI BANATAJ WIND

10.12.2015

 

Brave Dexter Banataj Wind x Isabeau Dajavera

 

 

 

Chov.: Tučímová J.

maj.: Vybíralová Z.

 

 

 

VG

UNIQUE MANDY BOHEMIA ALKÉ

15.3.2016

 

Timothy Foxy Fox x My jackie Bohemia Alké

 

 

 

Chov.: Grygarová A,

maj.: Grygarová A.

 

 

 

ABSENCE

CATELYN NICA BOHEMICA

 

27.2.2016

 

New Divine Rhythm thats the one x Dixy Czech Imp

 

 

 

Chov.: Panznerová M.

maj.: Daňková N.

 

 

 

Feny tř. otevřená/ f. open class (19/19)

 

 

 

 

 

Ex 1, CAC, KV, BOB

AZURA ORA DAEDRA Z ČERNOBÍLÝCH

 

15.7.2015

 

Ready Stedy Go Gasko Prim x Kia Ora my Princess z Černobílých

 

 

Chov.: Švarcová M.

maj.: Vaňková L.

 

 

 

 

Ex 2, res. CAC,
1. Best colour female

QUIET RIOT Z ČERNOBÍLÝCH

1.12.2011

 

Simaro Chasse the Star x Jingle Bell z Černobílých

 

 

 

Chov.: Švarcová M.

maj.: Brodová J.

 

 

 

 

Ex 3;
2.Best colour female

A COPY OF JESS LEGEMOND

 

25.8.2015

 

Genesis Brainiac Borders x White and Black Gasko Prim

 

 

 

Chov.: Babová K.

Maj.: Babová k.

 

 

 

 

Ex 4

KISS FORM AROSE OF GREEN BORDERLINE

21.4.2014

 

Jumpingriver x Littlethorn Amica for Greenborder

 

 

 

Chov.: Ertl E.

maj.: Dibaq a.s.

 

 

 

 

Ex

AMBER OF AULD HEPL

 

2.1.2015

 

Bordermania Can´t Pretend x Astra von Ruine Vanstorff

 

 

 

Chov.: Hammerschmid M.

maj.: Hammaerschmid M.

 

 

 

 

Ex

ARISE KISS OF PANDA

 

1.6.2016

 

Ready Steady Go Gasko Prim x Jennifer Lopez Tender Flash

 

 

 

Chov.: Folvarčíková R.

maj.: Andrýsek M.

 

 

 

 

Ex

BEAUTIFUL STAR DESTINY LOVE

 

10.8.2015

 

Timothy Foxy Fox x Kaesi Gold Bohemia Alké

 

 

 

Chov.: Kučerová L.

maj.: Bohušíková K.

 

 

 

 

Ex

BLOSSOM LOCYKA FITMIN

30.12.2012

 

Borderguard Real Prince by Borderdreams x Onie Fitmin

 

 

 

Chov.: Štěpánek Z.

maj.: Vaníčková A.

 

 

 

 

Ex

FANTAGHIRO FITMIN

 

9.11.2015

 

Frosty Fun Shadoway´s x Zairin May Fitmin

 

 

 

Chov.: Štěpánek Z.

maj.: Dibaq a.s..

 

 

 

 

Ex

I BELIEVE I CAN FLY JEFFIJA

 

17.5.2015

 

Jeffija of Maranns Home x Merrinda my Summer Charm

 

 

 

Chov.: Novotná P.

maj.: Bunová P.

 

 

 

 

Ex

KAESI GOLD BOHEMIA ALKÉ

 

16.5.2011

 

Gentleman of Tennant x Crina black Bohemia Alké

 

 

 

Chov.: Grygarová A.

maj.: Kučerová L.

 

 

 

 

Ex

ORIENT ORNAMENT TENNANT

 

17.8.2015

 

Cool N Funky of Michéles Garden x Highland Rose Tennant

 

 

 

Chov.: Vajcová Š.

maj.: Koppová J.

 

 

 

 

Ex

OUR SWEET DREAM TENNANT

 

17.8.2015

 

Cool N Funky of Michéles Garden x Highland Rose Tennant

 

 

 

Chov.: Vajcová Š.

maj.: Vajcová Š.

 

 

 

 

Ex

SUNNY BLUE FOXY FOX

 

9.12.2009

 

Diplomat z Bengasu x Kitty Foxy Fox

 

 

 

Chov.: Půlpánová H.

maj.: Černochová K.

 

 

 

 

Ex

ZIRKONIA RAINBOW Z ČERNOBÍLÝCH

 

11.7.2015

 

Timothy Foxy Fox x Over the Rainbow – IZ z Černobílých

 

 

 

Chov.: Švarcová M.

maj.: Pomikálková E.

 

 

 

 

VG

ADVENTURE OF LEGEMOND

 

25.8.2015

 

Genesis Brainiac Borders x White and Black Gasko Prim

 

 

 

Chov.: Babová K.

Maj.: Grygarová A.

 

 

 

 

VG

COOCKIE BORDERHASTE

 

26.3.2015

 

Detania Victory x Aimee Plush Berry

 

 

 

Chov.: Fuksová I.

maj.: Indráková L.

 

 

 

 

VG

FLOWER OF OLD HILL NILE

 

7.4.2014

 

Timothy Foxy Fox x Flower of Old Hill Gesa

 

 

 

Chov.: Kokényesi H.

maj.: Haupt P.