SVP – Litoměřice – 7.5-1.5.2016 (141/136)

    Judge Petra Márová (CZ) - cl. Baby, Puppy, Veteran & Honour
     & Bozena Czempas – Chowanies (PL) - other class

Psi tř. štěňat/ d. babby class  (1/1)

 

 

 

 

 

VP 1

ALEXANDER THE GREAT OAKLET´S DOGSTORY

 

17.11.2015

 

Borderline Country Ravel x Deep Idea Bohemia Patrix

 

 

Chov.: Zatloukalová Rybišarová A.

maj.: Blechová B.

 

 

 

Psi tř. dorostu/ d. puppy class  (5/5)

 

 

 

 

 

VP 1, Best Puppy

ASPIRE IKE LEGEMOND

 

25.8.2015

 

Genesis Brainiac Borders x White and Black Gasko Prim

 

Chov.: Babová K.

maj.: Dědičová K.

 

 

 

VP 2

CASANOVA GIACOMO THIWAHE

 

8.8.2015

 

Borderguard One Hundred Percent x Acatalayla Noble Thiwahe

 

 

Chov.: Vaňková L.

maj.: Horčičková K.

 

 

 

VP 3

ALEGO THE BEAU LEGEMOND

 

25.8.2015

 

Genesis Brainiac Borders x White and Black Gasko Prim

 

Chov.: Babová K.

maj.: Vojtíšková I.

 

 

 

VP 4

GRAY FULLBUSTER ANNE´S DREAM

 

6.9.2015

 

Jack Sparow Tennant x Alphabet Anne´s Dream

 

Chov.: Švajková A.

maj.: Demeterová N.

 

 

 

P

AXIOS WITHOUT BORDERS

 

3.10.2015

 

Bubbke Birell Rainy Love x Alia Vita z Údolí květin

 

Chov.: Soldánová A.

maj.: Straková V.

 

 

 

Psi tř. mladých/ d. junior class  (16/16)

 

 

 

 

 

Ex 1, CAJC, BOJ

GLAMDRING´S GLOW OF BORDERTREOWE

25.5.2015

 

Bordermania All Hell Breaks Loose x Charming Witch of Bordertreowe

 

 

Chov.: Vlascic A.

maj.: Babová K.

 

 

 

Ex 2

WEDGEWOOD´S DARK LORD

 

21.11.2014

 

Sportingfield´s Trojan Troy x Wedgewood´s Sparkling Gem

 

 

Chov.: DeGidio D.

maj.: Pincová K.

 

 

 

Ex 3

INFINITE SKY JEFFIJA

 

17.5.2015

 

Jeffija of Maranns Home x Merrinda my Summer Charm

 

 

Chov.: Novotná P.

maj.: Ivanová P.

 

 

 

Ex 4

KIT KAT LUSIKA

 

3.5.2015

 

Clairvoyant Open Gate x Jasmine Flower Tennnat

 

 

Chov.: Balogová S.

maj.: Adlerová H.

 

 

 

Ex

AATROX DARKIN Z ČERNOBÍLÝCH

 

15.7.2015

 

Ready Steady Go Gasko Prim x Kia Ora my Princess z Černobílých

 

 

Chov.: Švarcová M.

maj.: Baláž M.

 

 

Ex

AKIM ZE SEDMIHŮREK

 

20.5.2015

 

Wendevick Keepsake x Gabanna Devon Exe

 

 

Chov.: Palfiová B.

maj.: Palfiová B.

 

 

Ex

BAILEY BLACK TENDERLINE

 

6.4.2015

 

Ultraspeedy Foxy Fox x Albany Sara Black Tenderline

 

 

Chov.: Návrátilová D.

maj.: Kudlová K.

 

 

 

Ex

DRIVE ON MAX ROYAL FELLOW

 

3.8.2015

 

Quickstep Dancer z Černobílých x By Bye Worries Royal Fellow

 

 

Chov.: Hrochová A.

maj.: Vincíková K.

 

 

 

Ex

GAMEBOY HAMYFA

 

4.4.2015

 

Gethsemane at Wendigo´s Wind x Ice Star z Bengasu

 

 

Chov.: Petrlová H.

maj.: Dětinský P.

 

 

 

VG

AGLOW ANGEL TOFFI Z ČERNOBÍLÝCH

 

15.7.2015

 

Ready Steady Go Gasko Prim x Kia Ora my Princess z Černobílých

 

 

Chov.: Švarcová M.

maj.: Křivka D.

 

 

 

VG

ARAKAIN UNDER ROCK

 

18.6.2015

 

Xavier Foxy Fox x Aisha Shaggy Freedom

 

 

Chov.: Hulová K.

maj.: Lefner J.

 

 

 

VG

BE UNIQUE BUDDY SHAGGY FREEDOM

 

26.6.2015

 

Zampano of Cleverland x Elegance Eysha z Bengasu

 

 

Chov.: Liscová A.

maj.: Liscová A.

 

 

 

VG

GENTLEMAN BLUE MAGIC HAMYFA

 

4.4.2015

 

Gethsemane at Wendigo´s Wind x Ice Star z Bengasu

 

 

Chov.: Petrlová H.

maj.: Šišková D.

 

 

 

VG

GERONIMO HAMYFA

 

4.4.2015

 

Gethsemane at Wendigo´s Wind x Ice Star z Bengasu

 

 

Chov.: Petrlová H.

maj.: Havlíčková D.

 

 

VG

KHAL LUSIKA

 

3.5.2015

 

Clairvoyant Open Gate x Jasmine Flower Tennnat

 

 

Chov.: Balogová S.

maj.: Balogová S. & Musilová D.

 

 

VG

MAXWELL Z TRNITÝCH AKÁTŮ

 

30.3.2015

 

Heart Beat Dajavera x Cora z Trnitých Akátů

 

 

Chov.: Zouzalová M.

maj.: Choutková A.

 

 

 

Psi mezitřída/ d. intermediate class  (9/9)

 

 

 

 

Ex 1, CAC
1. Best colour dog

ROOCKIE STALK BOHEMIA ALKÉ

 

15.5.2014

 

John Lennon Bohemia Alké x Fire Red Fly z Černobílých

 

 

Chov.: Grygarová A.

maj.: KoŠťálová R.

 

 

 

Ex 2, res. CAC

AMERICAN DEXTER MORGAN OF REAL SHEPHERDS

 

3.6.2014

 

Sportingfield´s North Star x Safari at Real Pearl

 

 

Chov.: Friedl M.

maj.: Šmolíková T.

 

 

 

Ex 3

BEE GEES THIWAHE

 

7.7.2014

 

Shot of love Coleen x Coffe Princess z Jasmínových hor

 

 

Chov.: Žílová L.

maj.: Šlesingerová E.

 

 

Ex 4

BORN TO BE WILD HARDY ORIGIN

 

25.10.2014

 

Be Yess of Wendaja x Keep Faith Hardy Horde

 

 

Chov.: Šimková V.

maj.: Kučerová M.

 

 

 

Ex

GET IN THE RING OF DASHING DAWN

 

18.6.2014

 

Jumpingriver x Catch the Wind of Dashing Dawn

 

 

Chov.: Dezsö T.

maj.: Vajcová Š.

 

 

 

VG

ALMUS REGINA CANUM

 

23.7.2014

 

Timothy Foxy Fox x Christina Aquilera Tender Flash

 

 

Chov.: Vácha P.

maj.: Parolková M.

 

 

 

VG

ANTHONY HOP SKINS ZAMUNDA

 

2.6.2014

 

Clarivoyant Open Gate x Puzzle Baby of Aibara

 

 

Chov.: Fialová Z.

maj.: Fialová Z.

 

 

VG

ATHOS REGINA CANUM

 

23.7.2014

 

Timothy Foxy Fox x Christina Aquilera Tender Flash

 

 

Chov.: Vácha P.

maj.: Špálová J.

 

 

 

VG

AVALANCHE ROBB ENGINERA

 

12.1.2015

 

Bodie Crazy Hola – Hopa x Burning Ruby Nildanya

 

 

Chov.: Stejskalová N.

maj.: Suková I.

 

 

 

Psi tř. otevřená/ d.  open class (19/18)

 

 

 

 

 

Ex 1, CAC, VSV, BOB

BUBBLE BEN PONEKA

 

1.6.2013

 

Nahrof Dealer Takes All x Naughty But Nice Gasko Prim

 

 

Chov.: Černotíková P.

maj.: Vágner M.

 

 

 

Ex 2, res. CAC
2.  best colour dog

JOHN LENNON TENNANT

 

28.3.2011

 

Wyllie Golden Reward x Borderline Country Incredible

 

 

Chov.: Vajcová Š.

maj.: Grygarová A.

 

 

 

Ex 3
3. best colour dog

AGENT SPOCK DIZZY SHARK

 

17.4.2014

 

Quickstep Dancer z Černobílých x Desire Work Bohemia Patrix

 

 

Chov.: Boučková Š.

maj.: Zelyczová R.

 

 

 

Ex 4

KASPIAN OF TENNANT

 

25.8.2012

 

Wendevick Keepsake x Highland Rose Tennant

 

 

Chov.: Vajcová Š.

maj.: Slezáková V.

 

 

 

Ex

ARCTIC PRINC NICA BOHEMICA

 

28.2.2013

 

Detania Victory x Astute With Bohemia Patrix

 

 

Chov.: Panznerová M.

maj.: Szewieczková L.

 

 

Ex

AUREM ALBA FROM THEIR HEARTS

 

24.4.2014

 

Panther Blade Black Fitmin x Oki Doki Aibara

 

 

Chov.: Honomichlová K.

maj.:  Szewieczková L.

 

 

 

Ex

BAHRAM Z NEFRITU

 

16.6.2012

 

Calypso Carl Hardy Horde x Be happy od Zlatonosné říčky

 

 

Chov.: Koliandrová E.

maj.: Gibová J.

 

 

 

Ex

BRIDGE TO NEAR FUTURE

 

30.12.2007

 

D.J.Te Pito o te Henua x Good Luck Gasko Prim

 

 

Chov.: Vargová J.

maj.: Frýzl M.

 

 

 

Ex

CLAIRVOYANT OPEN GATE

 

7.1.2010

 

Flash Tally of Green Borderline x Another Girl Open Gate

 

 

Chov.: Malinská B.

maj.: Malinská B.

 

 

 

Ex

CHAPLIN DEABEI

 

6.7.2013

 

Detania Victory x Borders of Sweetwood Dancing Queen

 

 

Chov.: Štýbrová B.

maj.: Kaslová J.

 

 

 

Ex

CHUPS DEABEI

 

6.7.2013

 

Detania Victory x Borders of Sweetwood Dancing Queen

 

 

Chov.: Štýbrová B.

maj.: Vacková M.

 

 

 

Ex

JUPITER JANKEE HAFKINS

 

3.6.2013

 

Diamond of Whitecastle Casper x Ginger Geeree Hafkins

 

 

Chov.: Čížková P.

maj.: Kirchnerová L.

 

 

Ex

LOTERY HALIBA

 

15.9.2014

 

Great Go Dajavera x Falling Gold Star Haliba

 

 

Chov.: Babová H.

maj.: Veiglová P.

 

 

 

Ex

WE ARE TOGETHER GASKO PRIM

 

6.10.2012

 

Shadoway´S Frosty Fun x From Borders Home Elegant Black

 

 

Chov.: Svobodová L.

maj.: Jandová R.

 

 

 

VG

AWESOME VINCENT IRLAF

 

12.8.2013

 

Sawasdee Awani x Balada z Lantíkova

 

 

Chov.: Beranová M.

maj.: Pluatík T.

 

 

 

VG

GAJDOŠ Z LANTÍKOVA

 

5.2.2013

 

Cool With Bohemia Alké x Attila z Ohromujícího Světa

 

 

Chov.: Holková J.

maj.: Výborná V.

 

 

 

VG

HAKIM ŽELEČSKÝ HRÁDEK

 

21.5.2013

 

Filip ze Skalistých hor x Eco Želečský Hrádek

 

 

Chov.: Vágnerová J.

maj.: Zimová P.

 

 

VG

ULTRASPEEDY FOXY FOX

 

5.11.2010

 

Borderline Country Justinstyle x Lorelyane Foxy Fox

 

 

Chov.: Půlpánová H.

maj.: Parolková M.

 

 

 

ABSENCE

ARTUŠ OD STŘELECKÉ HŮRKY

 

16.4.2014

 

Biemi Beau Hola – Hopa x Joyousimp Bohemia Patrix

 

 

Chov.: Hrdá D.

maj.: Beňabinský R.

 

 

 

Psi tř. pracovní/ d. working class  (5/5)

 

 

 

 

Ex 1, CAC
4. best colour dog

ARTUSCH OD APPALOOSEK

 

1.6.2009

 

Crazy Brown Gasko Prim x Arushka Plum Hardy Horde

 

 

Chov.: Pohl O.

maj.: Balogová S.

 

 

 

Ex 2, res. CAC

BORDERLINE COUNTRY JUSTINSTYLE

 

12.11.2008

 

Waveney Caught in Time x Bordeline Country Extacy

 

 

Chov.: Poschacher H.

maj.: Janků J.

 

 

 

Ex 3

ZAMPANO OF CLEVERLAND

 

13.11.2010

 

Trucharm Read Allaboutit J.D.S.P.D. x Obsession of Cleverland

 

 

Chov.: Klug S.

maj.:Fraňková P. & Štýbrová B.

 

 

Ex 4

QUICKSILVER BOHEMIA PATRIX

 

20.4.2014

 

Wendevick Keepsake x Genta Bohemia Alké

Chov.: Doškářová P.

maj.: Rudá V.

 

 

 

Ex

ONLY FOR JET BOHEMIA PATRIX

 

8.7.2013

 

Just in Time Gasko Prim x Genta Slezský Hrádek

 

 

Chov.: Doškářová P.

maj.: Jetmarová L.

 

 

 

Psi tř.vítězů/ d. winner class  (5/5)

 

 

 

 

 

Ex 1, CAC

BAZENTILLS DOT´N DASHES

 

7.11.2011

 

Danai de Beers x Glenloy Starrystarrynite

 

 

Chov.: Kumarasinhe L.

maj.: Braun A.

 

 

 

Ex 2, res. CAC

WENDEVICK KEEPSAKE

 

19.2.2011

 

Jessomine Showi Ozkite x Heartland Bwendevick

 

 

Chov.: Driessens M.L.

maj.. Vajcová Š.

 

 

Ex 3

NEW DIVINE RHYTM THAT´S THE ONE

 

27.4.2014

 

Caleykiz I Got Rhytm x Eyes of the World Gzenta

Chov.:Timmerman´s C.

maj.: Švarcová M.

 

 

 

Ex 4

SPORTINGFIELDS & PRIDE

 

15.8.2011

 

Strange to say Di Sutri x Sportingfields Pieta

 

 

Chov.: Butt D.

maj.: Horčičková K.

 

 

 

Ex

BORDERLINE COUNTRY REVEL

 

3.12.2011

 

Borderbay Secret Love x Demssin Yelloe Rose

 

 

Chov.: Poschacher H.

maj.: Janků J.

 

 

 

Psi tř. veteránů/ d. veteran class  (4/3)

 

 

 

 

 

Ex 1

CALYPSO CARL HARDY HORDE

 

23.5.2006

 

Ghost of Pinewood Country x Annie Dot Hardy Horde

 

 

Chov.: Šimek B.

maj.: Gibová J.

 

 

 

Ex 2

FIRE AND ICE TENNANT

 

19.2.2008

 

Crazy Brown Gasko Prim x Francis Foxy Fox

 

 

Chov.: Vajcová Š.

maj.: Hejtmánková P.

 

 

 

Ex 3

QUARGO BOHEMIA ALKÉ

 

28.3.2004

 

Wendevick Usecasper x Chubby Bohemia Alké

 

 

Chov.: Grygarová A.

maj.: Košťálová R.

 

 

 

ABSENCE

DETANIA VICTORY

 

23.5.2016

 

Claygar Boot Scootin´Boogie at Accra x Detania Florabelle Again

 

 

Chov.: Gillespie A. L. M.

maj.: Kozárová V.

 

 

 

Psi tř. čestná/ d. honour class  (2/2)

 

 

 

 

 

Ex 1

GENTLEMAN OF TENNANT

 

26.3.2009

 

Wendevick Zephyr x Francis Foxy Fox

 

 

Chov.: Vajcová Š.

maj.: Vajcová Š.

 

 

 

Ex 2

HELIOS LUSIKA

 

9.4.2010

 

Detania Traveling Jasper x Bonnie Lusika

 

 

Chov.:Balogová S.

maj.: Zelyczová R.

 

 

 

Feny tř.  štěňat/ f. baby class (7/7)

 

 

 

 

VP 1, Best Baby

FINE FARIA FITMIN

 

9.11.2015

 

Frosty Fun Shadoway´s x Zairin May Fitmin

 

 

Chov.: Štěpánek Z.

maj.: Balajková P.

 

 

 

VP 2

ALMOND JOY OAKLET´S DOGSTORY

 

17.11.2015

 

Borderline Country Ravel x Deep Idea Bohemia PAtrix

 

 

Chov.: Zatloukalová Rybišarová A.

maj.: Janků J.

 

 

 

VP 3

FINLANDIA FIXXY FITMIN

 

9.11.2015

 

Frosty Fun Shadoway´s x Zairin May Fitmin

 

 

Chov.: Štěpánek Z.

maj.: Dibaq a.s.

 

 

 

VP 4

ARTIC SUMMER OAKLET´S DOGSTORY

 

17.11.2015

 

Borderline Country Ravel x Deep Idea Bohemia PAtrix

 

 

Ch.: Zatloukalová Rybišarová A.

maj.: Hlaváčová M.

 

 

 

VP

ALCES GENE OAKLET´S DOGSTORY

 

17.11.2015

 

Borderline Country Ravel x Deep Idea Bohemia PAtrix

 

 

Chov.: Zatloukalová Rybišarová A.

maj.: Goldwein R.

 

 

 

VP

ALICE IN WONDERLAND OAKLET´S DOGSTORY

 

17.11.2015

 

Borderline Country Ravel x Deep Idea Bohemia PAtrix

 

 

Chov.: Zatloukalová Rybišarová A.

maj.:  Zatloukalová Rybišarová A.

 

 

VP

AMERICAN ROSE OAKLET´S DOGSTORY

 

17.11.2015

 

Borderline Country Ravel x Deep Idea Bohemia Patrix

 

 

Chov.: Zatloukalová Rybišarová A.

maj.: Kadlecová R.

 

 

 

Feny tř. dorostu/ f. puppy class  (13/12)

 

 

 

 

 

VP 1

ACTION´N REACTION LEGEMOND

 

25.8.2015

 

Genesis Brainiac Borders x White and Black Gasko Prim

 

Chov.: Babová K.

maj.: Vojtíšková I.

 

 

 

VP 2

OUR SWEET DREAM TENNANT

 

17.8.2015

 

Cool N Funky of Michéles Garden x Highland Rose Tennant

 

 

Chov.: Vajcová Š.

maj.: Vajcová Š.

 

 

 

VP 3

ADVENTURE OF LEGEMOND

 

25.8.2015

 

Genesis Brainiac Borders x White and Black Gasko Prim

 

Chov.: Babová K.

maj.: Grygarová A.

 

 

 

VP 4

EXPERTTY ERINN FITMIN

 

10.9.2015

 

Eyes of the World Kontiky x Onie Fitmin

 

 

Chov.: Štěpánek Z.

maj.: Dibaq a.s.

 

 

 

VP

ASTRID COOL LADY

 

13.9.2015

 

Yes I´m Ringgo Gasko Prim x Angel In Redfest

 

 

Chov.: Salátová J.

maj.: Šafrová J.

 

 

 

VP

BELAYLA TITILAYO

 

3.10.2015

 

Templemoyle Ky Twillight  x Astraia the Guardians of Albion

 

 

Chov.: Šumpichová R.

maj.: Soldánová A.

 

 

 

VP

GIRL OF BLUE ANNE´S DREAM

 

6.9.2015

 

Jack Sparow Tennant x Alphabet Anne´s Dream

 

 

Chov.: Švajková A.

maj.: Kábová A.

 

 

 

VP

ORIENT ORNAMENT TENNANT

 

17.8.2015

 

Cool N Funky of Michéles Garden x Highland Rose Tennant

 

 

Chov.: Vajcová Š.

maj.: Koppová J.

 

 

 

P

AIREEN PRINCESS OF DUNNOTTAR

 

13.8.2015

 

Kid Gulden Land x Kind of Magic Hardy Horde

 

 

Chov.: Najzarová I.

maj.: Slezáková V.

 

 

 

P

BRISTOL TESS SCHAY COUNTY

 

13.10.2015

 

Borderline Country Justinstyle x Rebecca Foxy Fox

 

 

Chov.: Jírová K.

maj.: Kotlíková T.

 

 

 

P

ROCK AND ROLL TENDER FLASH

 

1.10.2015

 

Mr. Maikee Dajavera x Grace Kelly Tender Flash

 

 

Chov.: Dědičová K.

maj.: Ludvíková E.

 

 

 

P

SMART´S DOT BOHEMIA PATRIX

 

30.10.2015

 

Just in Time Gasko Prim x Avalanche Bohemia Patrix

 

 

Chov.: Doškářová P.

maj.: Buzková M.

 

 

 

Feny tř. mladých/ f. junior class (12/11)

 

 

 

 

Ex 1, CAJC

AZURA ORA DAEDRA Z ČERNOBÍLÝCH

 

15.7.2015

 

Ready Steady Go Gasko Prim x Kia Ora my Princess z Černobílých

 

 

Chov.: Švarcová M.

maj.: Vaňková L.

 

 

 

Ex 2

ATTRACTIVE FLER ENGINERA

 

12.1.2015

 

Bodie Crazy Hola – Hopa x Burning Ruby Nildanya

 

 

Chov.: Stejskalová N.

maj.: Stejskalová N.

 

 

Ex 3
4. best colour female

ZIRKONIA RAINBOW Z ČERNOBÍLÝCH

 

11.7.2015

 

Timothy Foxy Fox x Over the Rainbow – IZ z Černobílých

 

 

Chov.: Švarcová M.

maj.: Pomikálková E.

 

 

 

Ex 4

EIME AMICUS MIRIS

 

2.7.2015

 

Finley Z Jasmínových hor x Claymore Navi Island

 

 

Chov.: Šimáčková P.

maj.: Stárková L.

 

 

Ex

GOOD LUCK CHARM OPEN GATE

 

2.8.2015

 

We Are Together Gasko Prim x Eight Days a Week Open Gate

 

 

Chov.: Malinská B.

maj.: Soukupvá V.

 

 

 

Ex

NESSEA CHELSEA Z BENGASU

 

27.4.2015

 

Zampano of Cleverland x Hvězdička z Bengasu

 

 

Chov.: Vostrá V.

maj.: Chlupová A.

 

 

VG

BARBIE ZE SELSKÝCH LESŮ

 

15.5.2015

 

Bak Fešák x Cloe od Appaloosek

 

 

Chov.: Novotný B.

maj.: Pokorná K.

 

 

 

VG

BASYE BLACK TENDERLINE

 

6.4.2015

 

Ultraspeedy Foxy Fox x Albany Sara Black Tenderline

 

 

Chov.: Navrátilová D.

maj.: Tůmová J.

 

 

VG

BELLATRIX REGINA CANUM

 

11.5.2015

 

Change Slezský hrádek x Janis Joplin Tender Flash

 

 

Chov.: Vácha P.

maj.: Langerová J.

 

 

VG

JENNIFER Z LANTÍKOVA

 

10.3.2015

 

Cerberus Emily Bohemia x Dajen z Jasmínových hor

 

 

Chov.: Holková J.

maj.: Zmeškalová I.

 

 

 

VG

XTRA FOR ME FOREST LAND CHILABO

 

2.1.2015

 

M´Halny Forest Land Chilabo x Xita Miveko

 

 

Chov.: Zmunda – Noras E.

maj.: Bejčková V.

 

 

ABSENCE

ANESSY OD SAMOHELKY

 

20.7.2015

 

By Yess of Wendaja x Icy Frost Hardy Horde

 

 

Chov.: Jezberová I.

maj.: Purmová H.

 

 

 

Feny mezitřída/ f. intermediate class  (8/8)

 

 

 

 

Ex 1, CAC

AVA FRENNY ZAMUNDA

 

2.6.2014

 

Clairvoyant Open Gate x Puzzle Baby of Aibara

 

 

Chov.: Fialová Z.

maj.: Fialová Z.

 

 

 

Ex 2, res. CAC

AMABILE MATTER OF THE HEART

 

3.6.2014

 

Clermont – Ferrand Dajavera x Erzebeth Easy Bohemia Alké

 

 

Chov.: Moravcová M.

maj.: Moravcová M.

 

 

Ex 3

AMÁTA REGINA CANUM

 

23.7.2014

 

Timothy Foxy Fox x Christina Aquilera Tender Flash

 

 

Chov.: Vácha P.

maj.: Lichnovská S.

 

 

 

Ex 4
3. best colour female

CHILLI IN HOT SUMMER JEFFIJA

 

29.9.2014

 

Diamond of Whitecastle Casper x Unigue Hot Chilli from Border Paradise

 

Chov.: Novotná P.

maj.: Drbohlavová L.

 

 

 

Ex

AMAZING ZOEY OF ADELAINE HOPE

 

1.6.2014

 

Cash Lusika x Aderyn z Nefritu

 

 

Chov.: Frumarová T.

maj.: Frumarová T.

 

 

 

Ex

ANNIE Z HRABOVSKÝCH STRÁNÍ

 

19.11.2014

 

Ready Steady Go Gasko Prim x Bertha Savage Suneca

 

 

Chov.: Lyčková B.

maj.: Frolíková Z.

 

 

Ex

CLARE AMICUS MIRIS

 

15.9.2014

 

Finley Z Jasmínových hor x Bianca Bea Devon Exe

 

 

Chov.: Šimáčková P.

maj.: Abrahámová L.

 

 

 

Ex; 
2. best colour female

KATHRIANE KLERY HAFKINS

 

7.10.2014

 

Quickstep Dancer z Černobílých x Ginger Geree Hafkins

 

 

Chov.: Čížková P.

maj.: Kotálová E.

 

 

 

Feny tř. otevřená/ f. open class (17/16)

 

 

 

 

 

Ex 1, CAC

KYARA DEVON EXE

 

6.7.2014

 

Wendevick Keepsake x Gees-Vry Wonderful Golden Girl Slava des Rives dul agon Bleu

 

Chov.: Vancová J.

maj.: Hlaváčková K.

 

 

 

Ex 2, res. CAC

CALYPSO GWERN FITMIN

 

7.1.2014

 

Ready Steady Go Gasko Prim x Odetta Fotmin

 

 

Chov.: Štěpánek Z.

maj.: Dibaq a.s.

 

 

Ex 3

TINY TWISTER Z ČERNOBÍLÝCH

 

8.8.2013

 

Borderline Country Justinstyle x Jingle Bell z Černobílých

 

 

Chov.: Švarcová M.

maj.: Vacula O.

 

 

 

Ex 4

FLOWER OF OLD HILL NILE

 

7.4.2014

 

Timothy Foxy Fox x Flower of Old Hill Gesa

 

 

Chov.: Kokényesi H.

maj.: Paulino M.

 

 

 

Ex

AISHA SHAGGY FREEDOM

 

21.6.2012

 

Forcy Run Hardy Horde x Elegance Eysha z Bengasu

 

 

Chov.: Liscová A.

maj.. Hulová K.

 

 

Ex

ALIA VITA Z ÚDOLÍ KVĚTIN

 

5.11.2012

 

Brave Clyde x Gunpowder Zorra Hardy Horde

 

 

Chov.: Mazánková D.

maj.: Soldánová A.

 

 

 

Ex

ANYA ODERSKÉ VRCHY

 

25.8.2012

 

Bastien z Korunova Dola x Black Pearl Near Future

Chov.: Chovancová J.

maj.: Lochovská H.

 

 

 

Ex

ÁRIE MATTER OF THE HEART

 

3.6.2014

 

Clermont – Ferrand Dajavera x Erzebeth Easy Bohemia Alké

 

 

Chov.:Moravcová M.

maj.: Doulová L.

 

 

Ex

DANGER WENDAJA

 

10.11.2011

 

Darth Darley Arabian x Ája Dajavera

 

 

Chov.: Kovárnová V.

maj.: Šindelářová M.

 

 

 

Ex

DUKE FIAMMANTE ASTRO

 

18.5.2014

 

All for One Bohemia Patrix x Odra Miveko

 

 

Chov.: Valentin A.

maj.: Kudlová K.

 

 

 

Ex

EIGHT DAYS A WEEK OPEN GATE

 

20.11.2012

 

Gingerbell Venerdi x Another Girl Open Gate

 

 

Chov.: Malinská B.

maj.: Malinská B.

 

 

Ex

OVER THE RAINBOW – IZ Z ČERNOBÍLÝCH

 

1.6.2011

 

Flower of Old Hill Grog x Etual Enigma z Černobílých

 

Chov.: Švarcová N.

maj.: Švarcová M.

 

 

 

Ex 

VIP VICTORY Z ČERNOBÍLÝCH

 

24.2.2014

 

Borderline Country Jewel x Orchid´s Blossom z Černobílých

 

 

Chov.: Švarcová M.

maj.: Flachsová L.

 

 

VG

ICE STAR Z BENGASU

 

21.5.2011

 

Gery Foxy Fox x Abigeil z Bengasu

 

 

Chov.: Vostrá V.

maj.: Tvrdá V.

 

 

 

VG

KREIZY Z TRNITÝCH AKÁTŮ

 

7.2.2014

 

Heart Beat Dajavera x Arleta z Dubské Hajnice

 

 

Chov.: Zouzalová M.

maj.: Coufalová M.

 

 

 

VG

PHOEBE TENDER FLASH

 

1.11.2014

 

Trust you Heart Connall´s Joy x Chess Records Tender Flash

 

 

Chov.: Dědičová K.

maj.: Havelka V.

 

 

ABSENCE

DARK QUEEN PLUSH BERRY

 

6.5.2013

 

Just for Fun Black Chevers x Aiwa Plush Berry

 

 

Chov.: Koníčková H.

maj.: Tichá E.

 

 

 

Feny tř. pracovní/ f. working class (5/5)

 

 

 

 

 

Ex 1, CAC, VSV, BOS

BOMB BLASTER NICA BOHEMICA

 

22.9.2014

 

Ready Steady Go Gasko Prim x Astute Witch Bohemia Patrix

 

 

Chov.: Panznerová M.

maj.: Panznerová M.

 

 

 

Ex 2, res. CAC

ICY FROST HARDY HORDE

 

8.2.2011

 

Whirlwind´s Daithi Go for It x Far Far – Away Hardy Horde

 

 

Chov.: Šimek B.

maj.: Jezberová I.

 

 

 

VG 3

BEIMI BLU KUKY BORDERHASTE

 

12.12.2012

 

And Ray Charles Tender Flash x Aymee Plush Berry

 

 

Chov.: Fuksová I.

maj.: Fuksová I.

 

 

 

VG 4

GREAT KIRI AT ADELAINE HOPE

 

24.2.2014

 

Roy x Canen Jill

 

 

Chov.: Egan E.

maj.: Frumarová T.

 

 

 

VG

JASMINE FLOWER TENNANT

 

28.3.2011

 

Wyllie Golden REward x Borderline Country Incredible

 

 

Chov.: Vajcová Š.

maj.: Balogová S.

 

 

 

Feny tř. vítězů/ f. winner class (5/5)

 

 

 

 

 

Ex 1, CAC

FAIRYTALE JOY OF MINE VON DER BOELER - HEIDE

 

12.8.2014

The Sandman Borderton x Charming Dreams of Heaven Futurbe

 

 

Chov.: Labrenz C. & V.

maj.: Andree J.

 

 

 

Ex 2, res. CAC

BRILLIANCE BAILEYS FITMIN

 

30.12.2012

 

Borderguard Real Prince by Borderdreams x Onie Fitmin

 

 

Chov.: Štěpánek

maj.: Dibaq a.s.

 

 

 

Ex 3

WHITE AND BLACK GASKO PRIM

 

6.10.2012

 

Shadoway´s Frosty Fun x From Borders Home Elegant Black

 

 

Chov.: Svobodová L.

maj.: Babová H.

 

 

 

Ex 4
1. Best colour female

TERRIFIC SPEED Z ČERNOBÍLÝCH

 

8.8.2013

 

Borderline Country Justinstyle x Jingle Bell z Černobílých

 

 

Chov.: Švarcová M.

maj.: Janků J.

 

 

 

Ex

BLACK PEARL PONEKA

 

1.6.2013

 

Dealler Takes all Nahrof x Naughty But Nice Gasko Prim

 

 

Chov.: Černotíková P.

maj.: Kuncková M.

 

 

 

Feny tř. veteránů/ f. veteran class (7/7)

 

 

 

 

 

Ex 1, BOV

ETUAL ENIGMA Z ČERNOBÍLÝCH

 

3.10.2005

 

Geri Foxy Fox x Henriet Czechmate

 

 

Chov.: Švarcová M.

maj.: Švarcová M.

 

 

 

Ex 2

DERBY FITMIN

 

1.10.2004

 

Sheltysham Sun Shade x Dyna Miveko

 

 

Chov.: Štěpánek Z.

maj.: Dibaq a.s.